Odwiedzin: 17239
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

DIUNA (suczka)
WAFEL (piesek)
Reksio (piesek)
Kasjopea (suczka)
Zora (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - MAXI, suka, 2 lata, ok. Siewierza (śląskie) wstecz

MAXI (ID: 1112) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 10:27, 21.01.2016 | Aktualizacja: 11:50, 31.01.2016
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaMAXI


Wielkość: olbrzymi
ID: 1112
Imię: MAXI
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata
Miasto: ok. Siewierza
Województwo: śląskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Maxi razem z czwórką innych psów została zabrana z pseudohodowli, gdzie miała służyć jako maszynka do "produkcji" szczeniąt na handel... na szczęście ich "właściciel" się pochorował i psy zyskały szansę na zmianę.
Maxi jest młodzikiem, mam wrażenie, że jeszcze się rozwija - teraz ma patykowate długie łapy, a może taka jej uroda, a poza tym jest ogromnie wychudzona i musimy ją intensywnie odkarmiać. Maxi ma w kłębie około 58-59 cm i waży zdecydowanie za mało.
Jest mieszańcem sznaucera olbrzyma -ma skróconą kufę - momentami wygląda jakby była sznaucero-bokserem, jest głośniejsza i energiczniejsza niż Venus - starsza suczka.
Uczymy ją chodzenia na smyczy i jest bardzo bystra. Ktoś kto ją adoptuje i poświęci trochę czasu i energii na wychowanie zyska pięknego i wspaniałego psa. Najchętniej do domu z ogrodem - oczywiście z wstępem do domu - dziurawe budy to one już mają za sobą. Maxi jest energiczna - trzeba być przygotowanym na naukę, na pracę z psem, na wychowanie tak, jak wychowuje się szczeniaka - nikt wcześniej nie poświęcił jej czasu i dopiero teraz się uczy zaufania i współpracy z człowiekiem - jest bystra i sprytna.Więcej zdjęć: