Odwiedzin: 45897
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)
Kasjopea (suczka)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Teddy, pies, 3 lata, ok. Siewierza (śląskie) wstecz

Teddy (ID: 1105) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 21:57, 06.01.2016 | Aktualizacja: 11:19, 18.01.2016
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaTeddy


Wielkość: średni
ID: 1105
Imię: Teddy
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: ok. Siewierza
Województwo: śląskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Teddy to pies, którego zabraliśmy z okropnego schroniska w Radysach. Kompletnie sobie tam nie radził, wciśnięty w kąt klatki czekał na koniec koszmaru. Doczekał się - przyjechał do nas. Niestety okazało się, że Teddy musiał trafić do schroniska z połamanymi obiema prawymi łapkami - nie udzielono mu pomocy, łapy pozrastały się krzywo, w ogromnym bólu.
U nas Teddy przeszedł operację przedniej łapki i już jest super - łapa jest sprawna, prosta i Teddy nauczył się od nowa jej używać - jest bardzo dzielny! Tylnej łapki nie będziemy ruszać, Teddy czasem jej używa, czasem nosi w górze bo jest krótsza i tak mu wygodniej. Operacja tej łapy to byłoby niepotrzebne cierpienie. Teddy teraz bez problemu biega, uwielbia chodzić na długie spacery - jest radosnym i kochanym psem, ale z piętnem lęku przed ludźmi - potrzebuje czasu żeby zaufać.

Teddy ma około 3-4 lata. Uwielbia spacery - kocha przemierzać kolejne kilometry, a jak uważa, że spacer był za krótki to zapiera się przed domem i nie chce wejść :p jest małym uparciuchem, przytulasem, w domu jak się nudzi to przychodzi i zaczepia łapą i podgryza żeby się z nim pobawić. Obcych ludzi się boi i potrzebuje trochę czasu żeby zaufać, ale jak już zaufa to jest wspaniałym psem! W domu nie niszczy i nie brudzi, nie jest hałaśliwy. Toleruje koty, dogaduje się z psami, dzieci się boi i lepiej jakby w domu nie było dzieci malutkich.
Teddy waĹźy 12 kg.Więcej zdjęć: