Odwiedzin: 21564
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Zora (suczka)
WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)
Reksio (piesek)
Kasjopea (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - VIKI, suka, 7 lat, Boguchwała k/Rzeszowa (podkarpackie) wstecz

VIKI (ID: 1077) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 21:14, 21.12.2015 | Aktualizacja: 20:53, 14.01.2016
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaVIKI


Wielkość: miniaturowy
ID: 1077
Imię: VIKI
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat
Miasto: Boguchwała k/Rzeszowa
Województwo: podkarpackie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Bardzo pilnie szukamy domu dla tej maleńkiej suczki sznaucerki miniaturki. Niedawno trafiła do malutkiego schroniska w Boguchwale koło Rzeszowa, jest chudziutka i potrzebuje ciepłego domu na wczoraj!
Suczka nie toleruje kotów.

"Kochani już nawet szkoda każdego słowa aby komentować jak, kto, dlaczego :( .....skupmy się w takim razie na pomocy dla kolejnej naszej biedy.
Wczoraj trafiła do nas mała suczka Viki, w typie sznaucerka miniaturowego. Wiemy o niej tyle, że przez ostatnie tygodnie błąkała się w okolicach Niechobrza. Jest bardzo wychudzona i wyniszczona, ale kochany z niej psiak, jest bardzo łagodna i pozwala sobie pomóc. Udało się ją także wykąpać, rozczesać, więc z kupki śmierdzących dredów wyłoniła się mała piękność "pieprz i sól " Emotikon smile Mamy nadzieję, że uda się nam ją odkarmić i wzmocnić, tak aby niebawem wróciła do pełnej formy. Viki ma ok. 7 lat, miła, łagodna , ładnie spaceruje na szeleczkach. Przebywa obecnie w schronisku w Boguchwale. Może znajdzie się jakaś dobra duszyczka, która przygarnie tą małą sznaucereczkę, Viki waży niecałe 5 kg.
Kontakt w sprawie Viki : 727 906 679
Pomóżcie reklamować nasza podopieczną !!! Będziemy wdzięczni !
Schronisko pęka w szwach, a przed nami okres "wystrzałowy" , boimy się, że nie damy już rady zmieścić ani jednego psiaka ......"Więcej zdjęć: