Odwiedzin: 2128
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)
Zora (suczka)
Kasjopea (suczka)
WAFEL (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - WIGOR, pies, 10 lat, Warszawa (mazowieckie) wstecz

WIGOR (ID: 1070) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 21:01, 30.11.2015 | Aktualizacja: 19:01, 20.01.2017
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaWIGOR


Wielkość: olbrzymi
ID: 1070
Imię: WIGOR
Płeć: piesek
Wiek: 10 lat
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Wyobrażacie sobie, że ten cudowny, kochający ludzi pies siedzi na Paluchu już 5 lat???? PIĘĆ zmarnowanych lat, a on wciąż wierzy, że ktoś da mu szansę, że ktoś go pokocha i zabierze do domu - to jak? pomożemy mu znaleźć Rodzinę?

Wigor to starszy (około 10 letni) energiczny psiak w typie sznaucera. Jest dość dużym psem, bardzo wesołym i sympatycznym pieszczochem. Po wejściu do klatki skacze na człowieka i chce jak najszybciej wyjść na upragniony spacer. Wigor przez długi czas mieszkał w klatce z sunią z którą idealnie się dogadywał, dlatego w przyszłym domu może spokojnie zamieszkać z psią koleżanką. Nie dogaduje się za to z innymi samcami i na spacerze chce je zaczepiać. Do człowieka jest bardzo otwarty i kontaktowy. Być może zaprzyjaźniłby się także z kotem, ponieważ nie zwraca uwagi na te które spotyka na spacerze. Z racji wieku ma od czasu do czasu problemy ze stawami i trochę utyka, bo lata leżenia na betonie niestety zrobiły swoje. Mimo tego psiak jest bardzo żwawy i specjalnie nie widać po nim wieku. W domowych warunkach otoczony dobrą opieką może jeszcze porządnie nacieszyć się życiem i dać mnóstwo radości swoim opiekunom.

Jeżeli chcesz poznać Wigora i wyjść z nim na spacer zapraszamy do kontaktu z wolontariuszkami: Magda 502 873 709, Justyna 511 106 869 i Dobrawa 792 950 950Więcej zdjęć: