Odwiedzin: 2251
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

DIUNA (suczka)
WAFEL (piesek)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)
Kasjopea (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - ERNI, pies, 5 lat, Żyrardów (mazowieckie) wstecz

ERNI (ID: 1067) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 19:08, 30.11.2015 | Aktualizacja: 17:12, 30.12.2015
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaERNI


Wielkość: olbrzymi
ID: 1067
Imię: ERNI
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat
Miasto: Żyrardów
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pomóżmy znaleźć dom dla Erniego - to spory pies, mix sznaucera olbrzyma o unikatowym czarno-srebrnym umaszczeniu.

"Erni to dorosly mix sznaucera, który jest w trakcie socjalizacji.

Psiak obecnie jest wystraszony i wylękniony ale z pomocą dzielnych wolontariuszek (głównie Wolo - Malwiny) powoli idziemy do przodu i postaramy się, aby Erni był w pełni adopcyjnym psem.

Nie wydajemy psów na łańcuch ani do kojca.

Co zrobić by adoptować psa lub kota:

Po pierwsze prosimy o wypełnienie ankiety, na jej podstawie, wspólnie z Państwem dobieramy najodpowiedniejsze dla Was zwierzę. Ankietę przesyłamy e-mail'em osobom zainteresowanym adopcją. Po wypełnieniu ankiety, odpowiadamy Państwu i przedstawiamy nasze propozycje, bierzemy oczywiście pod uwagę Państwa typy. Jeśli wszystko już jest ustalone, trzeba udać się do schroniska (czynne w godz. 7-17, przez cały tydzień). Psy i koty są zaszczepione, zachipowane i wysterylizowane/wykastrowane (te, które osiągnęły odpowiedni wiek).

Przyszły właściciel musi być świadomy, że w początkowym okresie pies może niszczyć i załatwiać się w domu. Dla psa zmiana środowiska (nawet na lepsze) jest stresująca. Nie należy poddawać się po pierwszych wpadkach. Jeśli mają Państwo w domu inne zwierzęta, przemyślcie czy macie je jak odseparować, jeżeli z początku nie będą się dogadywać. Pomyślcie też o szkoleniu a przynajmniej o konsultacji z dobrym szkoleniowcem. To wszystko przyda się by pomóc nowemu domownikowi dostosować się do zasad panujących w naszym domu.

Zwierzę może adoptować osoba pełnoletnia. Trzeba mieć ze sobą dowód osobisty, obrożę i smycz - dla psów, transporter - dla kotów. Na miejscu wypełnia się dokumenty adopcyjne.

ŻYRARDÓW
Kontakt: 728-344-081; e-mail: schroniskodlazwierzatzyrardow@gmail.com"Więcej zdjęć: