Odwiedzin: 23366
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Reksio (piesek)
Kasjopea (suczka)
DIUNA (suczka)
Zora (suczka)
WAFEL (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Alexy, pies, 4 lata, Bełchatów (łódzkie) wstecz

Alexy (ID: 1036) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 22:13, 13.10.2015 | Aktualizacja: 21:29, 23.10.2015
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaAlexy


Wielkość: średni
ID: 1036
Imię: Alexy
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata
Miasto: Bełchatów
Województwo: łódzkie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Alexy (001965) urodzony w 2011 roku mierzący 47 centymetrów przyjazny dla innych zwierząt i ludzi psiak szuka domu – tyle naszego opisu, a co ma do powiedzenia sam Alexy:

Widzisz, każdy ma swoją drogę lub ścieżkę – krętą, wyboistą, zimną, ciężką – istota każdej podróży ma dla wszystkich swój wspólny mianownik – CEL - i to o niego walczę każdego dnia. Czy coś mnie zniechęca? Jak odnajduje w sobie siłę? Myślisz, że nie chciałbym się poddać. Najchętniej wtuliłbym się w tą ciszę i pustkę, lecz coś ciągle woła mnie. Pusty, zaciemniony kojec jest na swój dziwaczny i trochę bolesny sposób - bezpieczny. Tu może dopaść nas beznadzieja. Wciąż jednak mój sen, przerywa ten dziwny zew. Czy warto wciąż za marzeniami biec? W letargu tym mijają moje dni, schematyczny dzień – karmienie, sprzątanie, karmienie, sen, a moja nadzieja opada już z sił. Mam w sobie smutek, ale czekam na ten dzień. Widzisz – jeśli na czymś Ci zależy – walczysz wbrew wszelkim przeciwnością losu. Co jest moją nadzieją? To – Ty i nowe życie, które mi podarujesz, dając nowy dom. Tak właśnie wygląda moja nadzieja… Trwam tak w codzienności i przyzwyczaiłem się do porażek, ale przychodzi taki dzień i on wszystko zmienia, moi kumple odnajdą swoje domy. . Tego dnia doczekać pragnę ….

Dodatkowe pytania o pieski prosimy kierować pod numer stacjonarny Schroniska w godzinach od 9:00 do 17:00 tel. (44) 633 38 77.Więcej zdjęć: