Odwiedzin: 91440
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Zora (suczka)
Kasjopea (suczka)
Reksio (piesek)
WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Wincent, pies, 4 lata, ok. Miechowa (małopolskie) wstecz

Wincent (ID: 1019) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 22:13, 31.08.2015 | Aktualizacja: 22:45, 14.09.2015
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaWincent


Wielkość: miniaturowy
ID: 1019
Imię: Wincent
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata
Miasto: ok. Miechowa
Województwo: małopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Dowiedzielibyśmy się od psów wiele rzeczy, gdyby umiały mówić ludzkim głosem. Posłuchalibyśmy wykładu o bezwarunkowej miłości, słuchalibyśmy codziennych sprzeczek na psie tematy - spacery, koty, listonosz... w końcu można byłoby usłyszeć co myślą o właścicielach - tych kochających i tych, o których lepiej zapomnieć, przemilczeć ich udział w pieskim życiu...
Co miałby do powiedzenia o swoim dotychczasowym życiu Wincent - jeśli w ogóle chciałby rozpamiętywać swoją przeszłość? Sądząc po tym, w jakim stanie go znaleziono, nie byłyby to optymistyczne rzeczy. Skołtunionego psa z dredami zlepionej błotem sierści zauważono na poboczu jednej z polskich dróg. Ta mokra kupka nieszczęścia na czterech łapkach miała zaciśnięty wokół szyi stary pasek od spodni - z takim wątpliwej jakości posagiem trafiła do schroniska.
Po zgoleniu dredów okazało się, że pod tą skorupą ukrył się wrażliwy, kochający wszystkich ludzi łobuziak. W ciągu kilku tygodni chce nadrobić to, co dotychczas raczej nie było mu znane - głaskanie i aportowanie to teraz jego żywioł. Tylko jego smutne oczy i nietypowa fryzurka przypominają o niedawnej przeszłości.
Wincenty to oceniony na około 4-5 lat przyjacielski piesek w typie sznaucera miniaturki (odrobinę większy - waży 11 kg). Jest zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany.
Czeka na swój dom w okolicach Miechowa woj. małopolskie, na człowieka, o którym mógłby powiedzieć jak w starym powiedzeniu "Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr"...
Kontakt w sprawie adopcji
Sznaucery w Potrzebie
608 464 683
malawaszka@gmail.comWięcej zdjęć: