Odwiedzin: 5718
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Reksio (piesek)
Pączek (piesek)
Tosia (suczka)
Gadżet (piesek)
Joka (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - Szuka Domu! - Xena, suka, 7 lat, ok. Warszawy (mazowieckie) wstecz

Xena (ID: 1319) - Szuka Domu!Data dodania ogłoszenia: 21:52, 09.01.2018
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaXena


Wielkość: średni
ID: 1319
Imię: Xena
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat
Miasto: ok. Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Hoteliku.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Paulina
Tel. 515-998-598
e-mail: sznaucery@viva.org.plCharakter:
Xena
Kochana, słodka puchatka. Już nie mała ale jeszcze nie średnia. No i taka... grubokoścista ;-) jest się do czego przytulić a przytulanie i głaskanie Xena kocha- pokazuje brzuszek i rozdaje buziaki. Mimo swoich siedmiu lat zachowuje się jak szczeniak. Uwielbia bieganie, zabawę i ruch jednak na co dzień jest spokojna i grzeczna. Kocha ludzi a w hotelu ma kontakt z 5letnią dziewczynką- może zamieszkać z dziećmi.
Xena całe życie spędziła za kratami. Dopiero uczy się normalnego życia- bardzo stresuje ją smycz. Szukamy przede wszystkim domu tymczasowego, który nauczy ją chodzenia na smyczy i życia w mieście. Poza hotelem i swoim terenem czuje się niepewnie. To bardzo wrażliwa suczka, która w schronisku musiała sobie radzić w stadzie psów, może dlatego teraz niechętnie przebywa w ich towarzystwie. Już nie awanturuje się tak, jak na początku jednak na ten moment nie nadaje się do domu z innymi zwierzętami.
Ma przemiłe, cudowne futerko, wygląda jak maskotka. Jest grzeczna u fryzjera i weterynarza, przeszła przegląd, badanie krwi i fryzjera Sposób na psa

Sterylizacja/Kastracja: Tak


Więcej zdjęć: