Odwiedzin: 17752




Zaloguj się




Promowane ADOPCJE:

DIUNA (suczka)




Reksio (piesek)




Zora (suczka)




WAFEL (piesek)




Kasjopea (suczka)






REKLAMA




stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Dżeki, pies, 3 lata, ok. Siewierza (śląskie) wstecz

Dżeki (ID: 1309) - w Nowym Domu



Data dodania ogłoszenia: 10:35, 30.10.2017 | Aktualizacja: 11:26, 20.11.2017
Ogłoszenie dodane przez: malawaszka



Dżeki


Wielkość: miniaturowy
ID: 1309
Imię: Dżeki
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: ok. Siewierza
Województwo: śląskie

Status: Ma Dom.





Charakter:
Dżeki to nasz nowy podopieczny, około 3 letni sznaucer miniaturowy. To bardzo fajny piesek, grzeczny w domu, nie jest hałaśliwy, potrafi zostawać sam. Na spacerach wstępuje w niego duch wojownika i szczeka na obce psy - nad tym trzeba zdecydowanie popracować. U nas, w domu tymczasowym, dogadał się z naszymi psami, początkowo bardzo się dziwił dlaczego nie odpowiadają na jego zaczepki i prowokacje ;) teraz już jest spokojnie i nie ma żadnych zgrzytów, ale każdy nowy/obcy pies, to zabawa od nowa i próby prowokowania Dżeki to taki mały kogutek ;)
Raczej nie polecam do domu z kotami, bo jak tylko uciekają to będzie gonił i dokuczał, lepiej więc kotu oszczędzić stresu.
Bardzo lubi ludzi - lubi starsze dzieci, wielki z niego przytulak i całuśnik, jest kochany i ogromnie uroczy. Bardzo grzecznie podróżuje samochodem.
Dżeki prawdopodobnie jest alergikiem - musi jeść dobrej jakości karmę bezzbożową (obecnie brit care), absolutnie nie wchodzą w grę kolorowe chemiczne karmy z reklam tv - będą powodowały swędzenie, uporczywe drapanie się, wygryzanie łapek, zapalenia uszu (nie polecamy ich zresztą dla żadnego psa).
Dżeki jest wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany.
Przebywa w domu tymczasowym w okolicach Siewierza woj. śląskie



Więcej zdjęć: